Overblog Suivre ce blog
Editer l'article Administration Créer mon blog

RUBRIKAT

 

Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com


Fichier hébergé par Archive-Host.com 


Fichier hébergé par Archive-Host.com 


Fichier hébergé par Archive-Host.com 


Fichier hébergé par Archive-Host.com


Fichier hébergé par Archive-Host.com

SUPLEMENTE


'AMARUS'

( klikoni mbi imazhet më poshtë )

 

Fichier hébergé par Archive-Host.com

 


Fichier hébergé par Archive-Host.com
 

 


  Fichier hébergé par Archive-Host.com   Fichier hébergé par Archive-Host.com  Fichier hébergé par Archive-Host.com  


Fichier hébergé par Archive-Host.com


Fichier hébergé par Archive-Host.com 

 Apartament-me-qera-Vlore.jpg
14 décembre 2006 4 14 /12 /décembre /2006 16:39

                                                                                 Lypsari

Ish nje dite me diell pervelues, ne Vlore, ne qytetin tim te lindjes. Duke kaluar prane ish - Shtepise se Kultures ( dikur vila e Eqerem Bej Vlores ), pashe nje lypsar qe me zgjati doren duke me kerkuar nje monedhe. I gjori plak, perveç etjes dhe urise, kish gjetur nje "metode" teper praktike per tu mbrojtur nga rrezet perveluese te diellit. Kish çare me dysh nje kuti ambalazhi dhe e kish vene ate mbi koke. Prej ketij "takimi" prekes, me ka mbetur kujtim kjo fotografi e tij ...

 

           ARCACHON EN PLUIE

 

 

                             LES DANSEUSES    

 

                                             VIOLENCE

 

                                            NUIT A BARCELONE

 

                 PUBLICITE

                                          LES CHAMPIGNONS

ETUD SUR UN DVD - R

                                    

Fichier hébergé par Archive-Host.com

PORTRAIT DE LA MORT

  Fichier hébergé par Archive-Host.com

                BON APPETIT !

 

Partager cet article

Repost 0
Published by MeaCulpa - dans Fotografi
commenter cet article

commentaires