Overblog Suivre ce blog
Editer l'article Administration Créer mon blog

RUBRIKAT

 

Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com Fichier hébergé par Archive-Host.com


Fichier hébergé par Archive-Host.com 


Fichier hébergé par Archive-Host.com 


Fichier hébergé par Archive-Host.com 


Fichier hébergé par Archive-Host.com


Fichier hébergé par Archive-Host.com

SUPLEMENTE


'AMARUS'

( klikoni mbi imazhet më poshtë )

 

Fichier hébergé par Archive-Host.com

 


Fichier hébergé par Archive-Host.com
 

 


  Fichier hébergé par Archive-Host.com   Fichier hébergé par Archive-Host.com  Fichier hébergé par Archive-Host.com  


Fichier hébergé par Archive-Host.com


Fichier hébergé par Archive-Host.com 

 Apartament-me-qera-Vlore.jpg
2 janvier 2008 3 02 /01 /janvier /2008 18:57

Fichier hébergé par Archive-Host.com

 
Me këtë foto, kam kënaqësinë të përshëndes dhe të uroj një vit te ri të gëzuar, gjithë miqtë dhe vizitorët e blog -ut AMARUS. Ishte mbrëmja e Vitit të Ri që sapo kaloi dhe unë isha jashtë, me një shokun tim skulptor, pikërisht në të njohurin dhe të bukurin ‘Place de la Bourse’ në qytetin ku unë banoj. (Bordeaux - France ) 
 

Partager cet article

Repost 0
Published by Simbad - dans Të ndryshme
commenter cet article

commentaires